Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, Panamera

Kupujesz Porsche i jeździsz BEZAWARYJNIE 20 lat? Nieprawda! Niemieckie supersamochody psują się jak każde inne! Co więcej – ich silniki nie wszyscy potrafią naprawić! My mamy to szczęście, że współpracujemy z Piotrem, jednym najlepszych specjalistów od serduszek BMW M oraz Porsche właśnie. Człowiekiem, który o tych konstrukcjach wie WSZYSTKO!

Bez marnowania cennego czasu Piotra, prosto z mostu, poprosiliśmy gospodarza odcinka wskazanie przyczyn awarii silników Porsche. Nie sądziliśmy, że opowieść będzie tak długa!

Zaczęło się od jajowatych cylindrów i pierścieni, które nie radzą sobie z dystrybucją oleju w silniku. Potem było o stopach metali, z których powstają niemieckie silniki, ścierających się panewkach i wałach korbowych (skąd my to znamy!), fabrycznych tolerancjach, szkiełkowaniu bloków silnika, klejeniu śrub montażowych, toczeniu, honowaniu i tulejowaniu cylindrów – a nawet samym ustawianiu silników na przyrządach do tych czynności (!), stosowaniu części nowych i używanych w odbudowie silników…

Pokazując nam kolejne silniki przed i po regeneracji, Piotr mówił chętnie i obszernie o technikaliach tych konstrukcji. Sypał nazwami, wymiarami, wyciągał kolejne przyrządy – także własnej produkcji! – udowadniając raz po raz jak precyzyjna i odpowiedzialna jest to robota! My dopytywaliśmy o najbardziej awaryjne modele, przebiegi i roczniki, które mogą generować problemy, o interwały olejowe czy też tuning silników Porsche. Bo czemu nie!

Na marginesie, Piotr zdradził którzy właściciele chyba najmocniej zaniedbują swoje perełki czy też jaki los spotyka – w jego warsztacie – zużyte śruby czy tłoki… Było też o gwarancji i programach serwisowych Porsche, użytkowaniu starszych roczników Porsche i „bajkach” opowiadanych przez właścicieli tychże samochodów czy też o zaskakująco niskim spalaniu aut Porsche…

Piotr oprowadził nas po swoim warsztacie, pokazał maszyny do obróbki silników i wyjaśnił po krótce jak z nimi pracować. Magik i jego królestwo – zobaczcie i posłuchajcie!

PS. Po seansie dajcie znać w komentarzach, czy chcecie więcej takich materiałów!

#porsche #silniki #engines #v6 #v8 #boxer #fix #serwis #service #globalmotors

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

26 thoughts on “Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, Panamera

  1. Jeszcze nigdy tak "jednym tchem" nie obejrzałem tego typu filmu o mechanice samochodowej. Brawa dla Pana mechanika. Opowiada znakomicie, widać, że z pasją. Gratuluję pomysłu dla autorów filmu.

  2. PEWNIE DLATEGO TEMU CO SIĘ ROZBIŁ PARĘ DNI TEMU NA AUTOSTRADZIE UPIERDOLIŁO ŁEB W CABRIO😀…… PORSCHE POWINNO FILM WYKORZYSTAĆ DO REKLAMY PORSCHE 911 CABRIO JEST TAK SZYBKI ŻE AZ URYWA ŁEB…! Zamiast głowy na zdjęciach była napełniona biała poduszka powietrzna. Brumm,Brumm, Jadymy…😃

  3. Mechanik ma wiedzę i chce ją przekazać a ciul prowadzący po za daniu pytania przerywa mu jakimiś wstawkami spod sklepu ,,Społem GS" – pizza, makaroni. Czyżby ukończył szkołę razem z moniką o. o ps ,,Stokrotka"? W cyrku powinieneś pracować.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!