Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

PORSCHE BOXSTER 718 – Naprawa Trwa – Grupa Rajdowy FelixZbliżamy się do końca budowy i mimo że napotkaliśmy na kolejne problemy nie jest źle.

Do zmiany jednak poszły drzwi zderzak i nakładka progu. Dobra co ja tu wam zdradzam co zobaczycie w filmie. Zapraszam na odcinek .

Moje auta:
Porsche 911 GT3 (500kM)
Porsche Boxster ( 300kM )
Porsche Boxster GTS (365kM)
Mitsubishi Lancer EVO X ( 450kM)

BMW F10 525D (218kM)

Sprzedane auta :::::
BMW M3E92V8 (420KM)
BMW M3F80 (500kM)
BMW E90 320 D (205kM)
BMW E30 330 Rally Car (240kM)
Ford Focus RS ( Szarak )
Mustang rok 1966
Porsche 911 – 993 Porszyca w Niedzielę
Porsche 911 – 993 Jagoda w Sobotę

#Motoryzacja #Boxster #Porsche

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

20 thoughts on “PORSCHE BOXSTER 718 – Naprawa Trwa – Grupa Rajdowy Felix

  1. zazwyczaj re materiały z tworzywa mają taką ala pamięć kształtu jak podgrzejesz to wracają do pierwotnej formy czyli wgniecenie by znikło z progu a co do deski można było zregenerować deskę rozdzielczą są takie firmy co sie tym zajmują i pewnie taniej by wyszło jak nowa a na pewno ktoś im te deski robi na zamówienie 😉

  2. zaluje ze wczesniej nie trafilem na twoje filmiki 🙂
    podejscie do naprawy masz dobre jednak przy tym zaangazowaniu srodkow bym malowal auto ( po zlozeniu blacharskim do kupy na podlasiu ) w ASO porsche.
    teraz wciaz bedziesz musial walczyc z korekta utraty wartosci za amerykanski egzemplarz i naprawe chalupnicza…
    ale przednia szybe dales zrobic fachowcom z piklingtona?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!