Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

KUPUJE NAJTAŃSZE 911 z Coobcio i Jagodowy TV!http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie, aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Każdy, kto choć trochę kocha motoryzacje, marzył kiedyś o własnym Porsche 911. Właśnie dlatego postanowiliśmy sprawdzić jak najmniejszym kosztem i w rozsądnych warunkach da się spełnić to marzenie. Zaczęliśmy od znalezienia w miarę sensownego egzemplarza w najniższej cenie na rynku. Jest to Porsche 911/996 Carrera 4, które wymaga lekkiego wkładu pracy i serca. Nasz samochód znaleźliśmy na szwajcarskiej aukcji dzięki firmie https://auta.ch/, a to, co stanie się dalej zobaczycie w kolejnych materiałach. Czekamy na komentarze i miłego oglądania!
Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/?hl=pl
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk​ #tanieporsche #porsche911

Materiał zawiera lokowanie

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!