Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Nowe zawieszenie i Mikołaj w ABCarze! | Polskie BMWSubskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN! http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150
Buty Zasada: https://zasadastore.pl/samochodowe/28-117-costa-brava.html
Odkrywamy kolejną niesamowitą historię. W 1934 r. zaprezentowano roadstery 315/1 i 319/1 wyposażone w jednostki o pojemności 1500 ccm i 1900 ccm. To prawdopodobnie pierwszy przedwojenny samochód, który zapoczątkował polski motorsport.
Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/
#patrykmikiciuk #polskiebmw #BMW

Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

22 thoughts on “Nowe zawieszenie i Mikołaj w ABCarze! | Polskie BMW

  1. Czy przewody hamulcowe były oryginalnie miedziane? Kiedyś otarło mi się o ucho że miedziane przewody wchodzą w jakąś reakcję chemiczną i szybciej korodują niż stalowe.

  2. Patryk proszę Cię super te mikroporty fajnie ,tylko niech dźwiękowiec trochę podkręci głośność bo naprawdę słuchając innych kanałów nie mam problemu, a jak jestem gdzieś gdzie jest na zewnątrz trochę hałasu to jest troszeczkę za cicho 😓🙏 Pozdrawiam serdecznie.

  3. Tomku zazdroszczę Ci wiedzy i smykałki do tego wszystkiego 🙂 ja rozłożyłem cezete 350. Jest juz pomalowana i czeka na złożenie. Szczerze mówiąc nie wiem jak ja to wszystko poskładam 🙂 pozdrawiam Wszystkich

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!