Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

599 GTB wraca do żywych! – Ferrari w cenie Skody #25Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1

Każdy fan motoryzacji marzy o posiadaniu super-samochodu. Tym razem chcę udowodnić, że marzenia warto realizować. W tej serii filmów będę relacjonował przebieg prac polegających na odbudowie samochodu jakim jest Ferrari 599 GTB Fiorano. Auto zostało zakupione przeze mnie w cenie nowej Skody. Jak to możliwe?
Zobaczcie sami oglądając pierwszy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=VtMcIXzbAfc

Projekt realizowany przy współpracy z firmą Autocar: https://www.facebook.com/AutocarConcierge/

#Ferrari599gtb #ferrariwcenieskody #patrykmikiciuk Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

24 thoughts on “599 GTB wraca do żywych! – Ferrari w cenie Skody #25

  1. Po komentarzach jak czytam to co druga osoba to typowy internetowy hejter z bólem dupy… Specjaliści od oryginalności oglądający ferrari na zdjęciach 😉 . Przesiądź się jeden z drugim na rower i daj spokój ludziom którzy robią z niczego coś…wartościowego. Patryk nie przejmuj się i działaj dalej…

  2. Ja bardzo lubię każdy program Pana Patryka i kibicuje mu całym sercem. Ogólnie nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, że mechanik uciekał przed Patrykiem jakby coś skopał, no i właściciel jakoś przestraszony 😛 Coś czuję, że szykuje się kolejna klapa (mam nadzieję że nie oczywiście). Powodzenia.

  3. Piotruś nagrywałeś mi filmy tej naprawy? Kurwa- trzeba było zawieść do studia filmowego, a nie do mechanika.Będzie w końcu ten gruz jeździł, czy to tylko statysta do filmów? Jak zacznie jeździć to wpierdol gazioka do niego, żeby redukować koszty na tych tysiącach kilometrów co masz zamiar robić, /na lawecie/.

  4. Jak czytam niektóre komentarze to sam scyzoryk w kieszeni się otwiera jak Mirek z Januszem piszą że to jest złom , głaz itp , a sami chuja mają po prostu zwykła zazdrość i tyle taki samochód jak ktoś nie wie to inwestycja na lata tych samochodów już się nie produkuje i będzie ich jeszcze mniej a cena takiego samochodu rośnie w górę ..

  5. Ja tak tylko chciałbym coś powiedzieć :p (oczywiście nie hejtuje ani nic) . Chciałbym tylko przekazać Panu co robił skrzynie , proszę nie ukladaj tak więcej włosów:) to nie 2000rok 🙂 oczywiście pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!