Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

7 samochodów które chce w swoim garażu!Wybrałem kilka samochodów, które chciałbym mieć w swoim garażu, niektóre absurdalnie drogie inne ciekawe jeżeli chodzi o …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

46 thoughts on “7 samochodów które chce w swoim garażu!

 1. 1-Toyota Ae86 Trueno
  2- Acura NSX (stara)
  3-Toyota Supra (stara)
  4-Ford Mustang (obojętnie jaki)
  5-BMW e38 750I
  No i oczywiście nie może zabraknąć Passata 😀

 2. Marki, które są na środku hali (najlepsze miejsca) to współtwórcy/sponsorzy targów. Reszta płaci krocie, ale idzie pod ścianę.
  Widać to na zaproszeniach, na których widnieją loga danych firm. Taka promocja. Reszta, czy lepsza, czy gorsza ma stanowiska w mniej uczęszczanych miejscach hal. Pozdrawiam.

 3. Grill w X7 pasuje, bo to SUV i te nerki mają uzasadnienie i pasują do całej bryły samochodu, a seria 7 to luksusowa limuzyna, która co prawda do najmniejszych nie należy i też ma duże gabaryty, ale nie zmienia to faktu, że dalej zostaje sedanem, limuzyną i te nerki wyglądają jak nos świnki 😀

 4. Witaj, dzięki za Materiał, ale jeszcze powiedz co potrzeba aby się tam dostać ? Czy wejście jest darmowe ? A dzieci też mogą ? od ilu lat ? Czy trza mieć specjalne zaproszenia ?
  Pozdrawiam Serdecznie.

 5. Wszyscy tylko te ferrari, bugatti i inne lamborghini a mi się marzy mieć tylko w garażu Dodge challenger’a, Chevroleta Impale ss z 1964-66 roku i Mercedesa G63. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba

 6. To Bugtatti … no ja pierd…. Auto za ponad 65 milionów. I niech ktoś mi powie, że kapitalizm to dobry system. Wiem, nie ma obecnie lepszego. Ale kapitalizm jest naprawdę niewiele lepszy niż komunizm. Oba te systemy są absolutną patologią. 95% ludzi na świecie, ciężko pracując, nie jest w stanie kupić jakiegokolwiek nowego samochodu z salonu, a te parę procent kupuje sobie samochody za dziesiątki milionów. Normalne ? No nie. Swoją drogą : po co ludzie w ogóle jeżdżą na te targi ? 99,9% zwiedzających w ogóle nie kupi nigdy żadnego z tych samochodów.

 7. Moje 7 największych marzeń, które chciałbym mieć w garażu? Wołga 21, GAZ Czajka – model z lat 60, Warszawa 201 z początku lat 60, Syrenka 104, Wartburg 312, Zaporożec 968A – sprzed modernizacji na płaskie kratki wlotu powietrza, Jelcz ogórek. Wszystkie oczywiście w stanie jak nowe z fabryki ale nie "przerestaurowane" i celowo postarzone np. chromami.

 8. kurczę o czym my rozmawiamy w ogóle.. zadbana a4 b6 w s-line z quattro 3.0 diesel i marzenia spełnione 😂 A w takich gablotach jak tu, to nawet w snach nie usiądę na tylnym siedzeniu.

 9. Waldek ja od co najmniej siedmiu lat powstrzymywałem się od zdania prawa jazdy i w końcu uznałem że dorosłem do posiadania prawa jazdy. Choć nie powiem że wkład miał w to wypadek jak, po wypadku w pracy miał mnie odwieść kolega z pracy do szpitala, mimo że miał prawo jazdy od 4 lat nie ogarnął że jak mu mrygają żółte światła na skrzyzowaniu i jedzie się podporządkowaną to trzeba zwolnić, w skrócie musiałem dzwonić do domu żeby ktoś po mnie przyjechał a samochód którym jechaliśmy poszedł na złom. Nie będę dalej się rozpisywał bo szkoda gadać 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!