Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Auta warte 20 milionów złotych w garażu. Robert pokazuje zmiany w siedzibie STRADALE.Zapraszamy na wycieczkę po siedzibie STRADALE Classics. Pokażemy gdzie pracujemy, jakie samochody mamy aktualnie w hali i co całymi dniami robi Wąski. Zapraszamy do oglądania!

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

23 thoughts on “Auta warte 20 milionów złotych w garażu. Robert pokazuje zmiany w siedzibie STRADALE.

  1. Ty chłopaku kompleksy jakieś masz ? Wziąłeś Wąskiego do programu w celu dowartościowania siebie w swoich tylko oczach? Oglądam Was , lubie Wasze programy ale drwiny z Wąskiego i co najwazniejsze używanie pojęcia fajne, fajna, fajny. Fajnie si e jeździ, fajne siedzenia, fajna piatka, fajna trójka. W jednym zdaniu potrafisz powiedzieć że kupiłeś fajne auto, z fajnym przebiegiem, które fajnie sie prowadzi, wszystko u Ciebie jest fajne, jakby nie było innych polskich określeń. MOże poproś Wąskiego, aby urozmaicił Twój zasób słów. Żeby nie było że się czepiam to auta godne uwagi, regularnie oglądam Was chłopaki i słucham Wszych opinii, robisz dobra robotę, ale popracuj nad tym "fajnym" i zmien stosunek do Waskiego no chyba, że robi on za chłopaka do bicia. Wszystkiego dobrego

  2. Masz głowę na karku, to i masz to co masz 😀 Ja mogę sobie tylko marzyć póki co, ale jestem zdania że konsekwentne dąrzenie do celu, w końcu mnie do marzeń zbliży 😉Jedno już spełniłem, mam mega zajebistego psa😁Dalszych sukcesów życzę 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!