Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Blacharstwo Gorlice Auto-Naprawa F.U Julia Robert PietrzyckiRobert Pietrzycki prowadzi warsztat blacharsko-lakierniczy Auto-Naprawa F.U Julia w Gorlicach, na terenie województwa małopolskiego. Oferujemy Państwu profesjonalne lakiernictwo i blacharstwo samochodowe, którym zajmujemy się od 1997 roku. Doświadczenie oraz wiedza zebrana przed ponad 20 lat pracy bardzo przydaje się w tym zawodzie.

W naszym warsztacie zajmujemy się m.in. spawaniem metodą MIG, części karoserii. Doświadczony blacharz wykonuje także naprawy powypadkowe bezgotówkowe. Potrafimy wyprostować największe wgniecenia i dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w karoserii. Załatwiamy formalności, a także udostępniamy samochód zastępczy, którego koszty pokrywają ubezpieczalnie.

Oferujemy także usługi wulkaniczne, spawanie plastiku i konserwację samochodów.

Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Auto-Naprawa F.U Julia z Gorlic. Więcej informacji na stronie:
https://auto-pietrzycki.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!