Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Co dalej z silnikiem BMW? | Polskie BMWSubskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN! http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150
Odkrywamy kolejną niesamowitą historię. W 1934 r. zaprezentowano roadstery 315/1 i 319/1 wyposażone w jednostki o pojemności 1500 ccm i 1900 ccm. To prawdopodobnie pierwszy przedwojenny samochód, który zapoczątkował polski motorsport.

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk #polskiebmw #BMW
Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

27 thoughts on “Co dalej z silnikiem BMW? | Polskie BMW

 1. Jeśli chodzi o dźwigienki i dorabianie do nich wałka to robi się je z lekkim luzem żeby w przyszłości ułatwić zdejmowanie.
  Po odkręceniu śruby materiał ma zdjęte obciążenie i sprężyście wraca do swojego wymiaru.
  Tyle pamiętam z długich dyskusji dziadka kowala i taty ślusarza maszynowego.

 2. Witam! Trochę nawiązując do początku filmu i wzmiance o artykule w „classic auto” o PP. Dziś nie chwaląc się nabyłem drogą kupna ten numer i przeglądając zdjęcia Porsche Patryka coś mnie tknęło. Na zdjęciu z okładki i jednym zdjęciu w artykule ( zdjęcie od przodu) widać że przednie błotniki są asymetryczne. Chodzi o kształt poszerzeń, prawe jest szersze i bardziej pochylone, a lewe węższe i mniej pochylone. Albo to złudzenie albo się Domino walnął o kilka centów.

 3. Jak zaczyna się oglądać to nie zwraca się uwagi ile trwa film. Ale jest super zmontowany – ogląda się z zapartym tchem.
  Zawsze znajda się ludzie negujący pewne właściwości, jak ktoś ma trochę wiedzy mechanicznej i doda do A + B wyjdzie C.
  Widząc pewne przeróbki wiadomo że nie był to samochód seryjny …
  Na różnych forach ludzie różne rzeczy piszą – często nawet właściciele pewnych pojazdów, żeby nie zmniejszać wartości Swoich.
  Super że mamy ludzi z tak dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się nią – są osoby które Swoją tajemną wiedzę zabiorą do grobu.

  Tymczasem wiedza jest po to żeby ją zdobywać i szkolić młodsze pokolenia – dzięki temu jesteśmy w obecnym punkcie rozwoju. Pomimo pewnych sił blokujących tą wiedzę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!