Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

czasem tak pracujemy w serwisie…Autoryzowany serwis, obsługa klienta, doradca serwisowy, praca z klientem w serwisie, umówiony klient naprawa pojazdu, serwis samochodowy
Klient pojawia się w autoryzowanym serwisie, chce zostawić pojazd na przegląd, ale okazuje się że nie jest poprawnie wpisany w kalendarz. Doradca próbuje za wszelką cenę pomóc klientowi pokazując mu jak pracuje jego autoryzowany serwis.
Śmieszne perypetie pracy doradcy w relacji z klientami

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

3 thoughts on “czasem tak pracujemy w serwisie…

  1. Super !!! Dlaczego tak mało wyświetleń ? Myślałem że mam jakiegoś pecha z taką obsługą klienta a tu okazuje się żę nie tylko ja. Standard że tak powiem. Pozdrawiam, Janowski :-))

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!