Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

FHB 3000 – mobilny podnośnik elektrohydraulicznyPodnośnik FHB 3000 – o udźwigu 3000 kg – doskonały jeśli szukasz podnośnika przestawnego i masz możliwość używania go w różnych miejscach warsztatu lub na placu przed warsztatem (IP54)

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

6 thoughts on “FHB 3000 – mobilny podnośnik elektrohydrauliczny

  1. Szukam podnosnika do celów prywatnych. O ile dobrze rozumiem istnieje też możliwość zamontowania tego podnośnika na stałe , jeśli mobilność nie stanowi priorytetu? Mam do wyboru montaż w pomieszczeniu o wysokości około 4 metrów lub na dworzu. Czy jest on przystosowany do pernamentnego przebywania na zewnątrz (warunki atmosferyczne) czy tylko okazjonalne? Jakie są wymagania co do podłoża?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!