Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Ile KOSZTUJE serwis Pagani? Jak dostałem pracę w The Space?Zapraszam na przejażdżkę po Dubaju w niesamowitym Pagani Huayra. W drodze powrotnej z serwisu sprawdziliśmy z @Lukaszzdubaju jak przyspiesza ta włoska piękność.

Zapraszam na mój Instagram:
https://www.instagram.com/drive_with_matt/

THE SPACE:

WWW: http://the-space.com
INSTAGRAM: – https://www.instagram.com/thespace.dxb/?hl=en
YOUTUBE – https://www.youtube.com/channel/UCdvc79WuuG4-zu49zW14hyw

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

47 thoughts on “Ile KOSZTUJE serwis Pagani? Jak dostałem pracę w The Space?

  1. Fura dobra, kolo wieśniak już po tekście że o kasie się nie rozmawia, nie te czasy stary komuna się skończyła a zarobki są podawane normalnie co do stanowiska. Buc jesteś i nie chcesz żeby ludzie się pchali tam i tyle 😉

  2. I niech mi teraz zwolennicy eko elektrycznych śmieci samochodów powiedzą , że to dobry kierunek rozwoju. Ten dźwięk silnika już przez głośniki powoduje szybsze bicie serca. Coś pięknego. Jakie to muszą być emocje prowadzić takie auto. A gdzie tu odkurzacz? To jest jakiś dramat motoryzacyjny. Sory ale nikt mi nie powie, że jakikolwiek elektryk będzie miał kiedyś podejście do Pagani. Może mieć osiągi, ale nic poza tym.

  3. Nie kumam co to za tajemnica ile kto zarabia? Dobry piłkarz zarabia grube miliony i co z tego, inny ktoś zarabia 3000zl inny 9000zl a jeszcze inny 50 000 i to Euro. Przecież jak byś powiedział że zarabiasz tyle czy tyle to przecież nikt chyba Cię nie zabije? wydaje się że powinieneś sporo w takim miejscu jakim jesteś..

  4. Mam dziwne wrażenie że w tym pagani jest za mało miejsca względem kierownicy. Czy można odsunąć fotel i czy może jest tak dlatego że fotel jest tak specjakinje skonfigurowany pod właściciela. Tak tylko z ciekawość pytam 😄

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!