Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Jaki samochód z Japonii do 100 tysięcy złotych?#autopromocja

Zobacz co aktualnie mamy do sprzedania https://stradale-classics.pl/

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju? Napisz: kontakt@stradale-classics.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

46 thoughts on “Jaki samochód z Japonii do 100 tysięcy złotych?

  1. Stradale ma ladne auta , ale nie mają niestety wpływu na trendy rynkowe na świecie. Hossa na kolekcjonowaniu aut się skończyła. Ci co mają wolną gotówkę nie zainwestują w tak wyśrubowane ceny aut na rynku . Dzisiaj lepiej mozna zarobić kase na gieldzie czy nawet na prostych lokatach bez wysiłku. Wiele osób posiadających kolekcje aut , juz zaczyna wyprzedawać auta, które uważają za najmniej ciekawe w swojej kolekcji. Natomiast najciekawsze wyprzedaze przed nami czyli okres 2024-2025. Bedzie ciekawie, i jak ktoś myśli, że mnie fantazja poniosła to pewnie jest jednym z tych, co jak dolar był po 5zl to go kupił bo mówił, że będzie po 6zl . Ekonomia to cykle i tego nie zmieni nikt . Tak jest od dziesięcioleci. Ktoś powie , że wchodzą elektryki i nie będzie v8. Prawda jest taka , że bulgoczące v8 będą produkować jeszcze przez najbliższe 15-20lat na świecie. Jedynie modele niskoseryjne (poniżej 20 000 szt ), limitowane , z homologacją rajdową lub starsze niz 40lat (ale głównie coupe, cabrio i tez nie wielkoseryjnej produkcji ) mają szansę na utrzymanie wartości . Pozdrawiam wszystkich motofanów.

  2. żaden,tylko audi 80 z garazu od niemca w pełnym ocynku,blokujecie mi droge tymi swoimi pierdziawkami,to jest taki nowy rodzaj polskości,zapierdziec z auta i jechać poza główna droga 30 km/h kiedy ja osiemdziesiatką na dunlopach winter sportach 5 dopier.alam 100km/h po śniegu,prosze was,nie przeszkadzajcie innym na drodzę i nie bawcie sie po 40 tce w ku.wa małolata z gimnazjum,ja wiem ,ze wasze laski juz sa stare,ale i tak małolaty wola popcorn od kolegi ze szkolnej ławy hehehehe

  3. Sprzedajesz chłopaczku drogie samochody i robisz z siebie błazna tekstami o pszczole. Nie BEE TURBO,tylko BI turbo -żebyś zrozumiał BAJ NIE BEE,bo to drugie, to pszczoła i anglojęzycznym fanom motoryzacji zwieracze puszczą jak wyjedziesz z takim tekstem,chyba,że wyznajesz zasadę,że Dirty Dancing, to wirujący sex, a Dirty Harry, to wirujący Harry.

  4. Lubię Was i oglądam Was systematycznie.. ale.. no własnie, ale Lipa dzisiaj gada jakby miał lipę w galotach.. najprościej mówiąc; bez obrazy ale mało w tym profesjonalizmu, smaku, zajawki i tego czego dostarczacie zazwyczaj. A ta kolejna reklama jakiegoś zwykłego radia.. pohtokomu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!