Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Jesteśmy szybsi niż salon Porsche!W tym filmie Robert dostarcza Porsche 911 Carrera 4S 996 do @Adam Kunc – motokuncik

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

37 thoughts on “Jesteśmy szybsi niż salon Porsche!

  1. wujek bedzie mial co remontowac 🙂
    amortyzatory i opony na poczatek trzeba zamowic zanim wyjedzie na wiosenny deszcz
    no i ten akumulator bo rozrusznik ledwo ciagnie

  2. No panie Adamie zdrada BMW na rzecz Porsche no to mogę wybaczyć gdyż te dwie marki to też moje ulubione 👍pamiętam jak 15lat temu przyjeżdżałem do Raszyna do pana z moją 635csi pełna profesja jeżeli chodzi o serwis👍pozdro dla pana Adama żeby 4S dawała wiele radości i pozdro również dla dostawcy tak pięknego auta

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!