Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

LEGO SPEED CHAMPIONS 75889 – REWELACYJNY WARSZTAT FERRARI – RECENZJAZbuduj Rewelacyjny warsztat #Ferrari, który pełni jednocześnie rolę muzeum. W pudełku znajdziesz dołączany fragment toru oraz samochody w wersjach #LEGO Speed Champions: Ferrari 250 GTO, 488 GTE i historyczne 312 T4. Podwiń rękawy i bierz się do roboty! W warsztacie masz regulowaną rampę, pompę paliwa starego typu i stojak na narzędzia. Każdy zbudowany model możesz umieścić na muzealnej ekspozycji albo wyjechać nim na tor i popędzić wokół rozstawionych obrzeży i pod łukiem. Ten zestaw konstrukcyjny zawiera 7 minifigurek, co daje nieograniczone możliwości zabawy w odtwarzanie ról.

https://promoklocki.pl/lego-speed-champions-75889-rewelacyjny-warsztat-ferrari-p8456

Obczaj fejsa – https://web.facebook.com/brodatygeek/
I insta – https://www.instagram.com/brodatygeek/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

33 thoughts on “LEGO SPEED CHAMPIONS 75889 – REWELACYJNY WARSZTAT FERRARI – RECENZJA

  1. Te autka z speedchampions są całkiem przyzwoite… Szkoda, że już nie wyjdę pieniędzy na klocki….ale zawsze można nacieszyć oko u innych <3

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!