Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Mercedes 300 SL Gullwing | TopGear Polska | ENG SubsPo ponad roku prac w podkrakowskim warsztacie REZ Motorsport zakończyła się restauracja legendarnego Mercedesa 300 SL Gullwing. To prawdopodobnie najdroższy samochód, jaki został zrekonstruowany w Polsce. Prototypowy Gullwing z 1954 roku należy do kolekcjonera z Niemiec, który regularnie odnawia swoje samochody w firmie Rafała Płatka. To nietypowy egzemplarz, bo wykonany ręcznie, z wieloma niedoskonałościami, które jednak dodają mu uroku i wartości….

TopGear Polska:

http://www.topgear.com.pl/

https://www.facebook.com/TopGearPolska

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

14 thoughts on “Mercedes 300 SL Gullwing | TopGear Polska | ENG Subs

  1. Pięknie wygląda z podniesionymi drzwiami na tle P-11c z mewim płatem, zresztą pięknie się prezentuje w tym srebrnym kolorze w budynku MLP.
    Auto tak piękne, że aż abstrakcyjne w dzisiejszej rzeczywistości. Prawdziwe dzieło sztuki.

    Mercedes w czasie wojny produkował silniki DB 601 (i kolejne wersje serii 600), o pojemności ponad 20 litrow, w odwróconym V do Messerschmitta 109, który również można obejrzeć w tym muzeum, w wersji G. Dzieki silnikom z wtryskiem Bf-109 mógł wykonać figury akrobatyczne z ujemnym przeciążeniem, które nie powodawały przerwy w pracy silnika, jak to było np w Spitfire który miał zasilanie gaźnikowe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!