Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Mercedes z fabryki Porsche.W tym filmie Robert opowiada o Mercedesie W124 500E.

Ten wyjątkowy egzemplarz Mercedesa W124 500e został wyprodukowany w 1991 roku. Ciekawostką jest fakt, że ten Mercedes w dużej części został wyprodukowany w fabryce Porsche. Auto zostało sprowadzone przez Stradale Classics z Japonii na zamówienie klienta.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

39 thoughts on “Mercedes z fabryki Porsche.

  1. Najbardziej pożądane, drogie i ekskluzywne W124 to 6 litrowe AMG. Ceny można sprawdzić na niemieckich ogłoszeniach. Jeszcze kilka lat temu można było kupić je w cenie poniżej 30 k Euro. Brabus wypuszczał wersje z 7.3 litrowym V8 ale tego się praktycznie nie znajduje w ogłoszeniach.

  2. Ludwiczku Ludwiczku, ty krytykujesz za każdym razem markę audi a jarasz się gównem mercedesa z podzespołami Porsche które dzieli po części technikę z audi i w zasadzie uratowali tą ich sportową wersję, Porsche diesla 3.0 mają u siebie dzięki audi chociażby w modelu cayenne.model w124 to było jednak coś co Mercedesowi się udało a tak wcześniej i później po tym modelu gówno i tak zostało.

  3. Robert odpowiedz mi na pytanie, dlaczego auto które w 91 roku kosztowało 400 tys złotych (4miliardy) dzisiaj pewnie kosztowało by 2 miliony oczywiście było droższe od s-klasy stoi tylko 200-300tys. To jest jakiś żart!!! DZISIAJ TYLE SAMO KOSZTUJE BYLE JAKA UŻYWKA MERCEDESA KTÓRA MA 5 BĄDŹ 10 LAT !!! Dlatego pytam się Auto z taką historią za tyle to jest chyba jakiś żart!!!!!!!!!!!!!!
    A

  4. auto piekne , lecz jaki sen zbieractwa samochodow a pozniej trzymania w garazu.. tyle lat ma to auto a licznik slabo nabity.. masturbacja do fotek czy w garazu .. nie pojmuje tego typu zbieractwa!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!