Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Napotkaliśmy problem i plany trochę się zmieniły! – Polskie Porsche #91Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Auto, o którym mowa to wrak Porsche 911 z 1969 roku. Początkowo, odnawiając go mieliśmy wzorować się na modelu 911 Carrera RS 2.7, czyli legendarnej wersji 911 zbudowanej dla celów homologacyjnych wersji wyścigowej, jednak podczas rozbiórki okazało się, że był to samochód rajdowy. Krótkie śledztwo doprowadziło nas na trop wskazujący na to, że właśnie tym autem i to prawdopodobnie w specyfikacji ST (modyfikowana wersja przygotowana pod kątem takich wyścigów jak Le Mans lub Targa Florio), ścigał się Sobiesław Zasada, kilkukrotny mistrz Europy w rajdach samochodowych oraz wieloletni konsultant firmy Porsche. Naszym celem jest odbudowanie Porsche 911 z końca ery wyścigów.

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk #polskieporsche #porsche911 Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

32 thoughts on “Napotkaliśmy problem i plany trochę się zmieniły! – Polskie Porsche #91

  1. Zderzak porządnie zeskanować (laserowym skanerem 3D), skan archiwizować – będzie z czego zamówić formę do laminowania, jak mu się coś stanie (gdzieś koło Łomianek, jak pamiętam, formy do jachtów pełnomorskich frezują…)

  2. a miał być w 100% oryginałem 🙂 a dokładane są wciąż jakieś nowe innowacje – rury do chłodzenia oleju +12kg do masy teraz jakieś nowe napisy… To po co było bawić się tyle w tą całą retro odbudowę jak na końcu i tak robicie po swojemu?? 🙂

  3. Nic nie pisałem, że "chodzi świetnie, wkręca się…", tylko, że nie sprawdziliście jak chodzi na cywilu. Macie chociaż zaślepki na sportowe, czy ziemniakiem zatykać trzeba 😉 Good job!

  4. Myślałem że tylko moje projekty się tak przeciągają z powodu nie dotarcia części , o czymś się zapomniało itp. Okazuje się że zawodowcom też się to zdarza, ale dzięki temu ten program nie jest jak z tv tylko faktycznie naturalny tak jak by się samemu w garażu naprawiało . Powodzenia w codziennym nagrywaniu

  5. Oglądam od początku projekt. Wniosek nasuwa się jeden. Ludzi z ABCaru nie interesuje że coś zrobione jest dobrze, ma być perfekcyjnie, innaczej nie ma mowy o podpisaniu się pod robotą. To jest właściwe nastawienie w tym fachu..

  6. Czy wie ktoś co to za biała "folia" jest na samochodzie w kilku filmach ?? Rozumiem że po to aby nie porysować nowego lakieru i też bym coś takiego potrzebował, wie ktoś może jak to się nazywa ???

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!