Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Naprawa samochodów Lubsza Andrzej Bazior Warsztat blacharsko-lakierniczyWykonujemy usługi warsztatu blacharsko-lakierniczego. Działamy od 1977 roku. Oprócz tego zajmujemy się importem, eksportem i handlem. Sprowadzamy samochody zza granicy.

Oferujemy usługi z zakresu blacharstwa, lakiernictwa samochodów osobowych i ciężarowych – odnowa powłok lakierniczych, czyszczenie tapicerek, polerowanie powłok lakierniczych.

Ponadto serwisujemy klimatyzację i elektronikę samochodową.

Sprzedajemy materiały lakiernicze, samochody i skutery.

Mają Państwo możliwość skorzystania z napraw bezgotówkowych dzięki naszej współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Ekipa naszych pracowników to wykwalifikowani blacharze i mechanicy. Powierzone zadania wykonują z zaangażowaniem i w terminie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.
http://www.bazior.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

One thought on “Naprawa samochodów Lubsza Andrzej Bazior Warsztat blacharsko-lakierniczy

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!