Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Naprawa samochodów Wrocław Korea Auto SerwisKorea Auto Serwis to firma, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Działamy na rynku od wielu lat, będąc doświadczoną firmą serwisową. Podejmujemy się serwisowania aut różnych marek, ze szczególnym uwzględnieniem samochodów koreańskich. Wykonujemy przeglądy okresowe samochodów, techniczne i rejestracyjne, naprawy mechaniczne oraz elektryczne, diagnostykę podwozia, silników, czy elektroniki. Ustawiamy geometrię kół, zajmujemy się naprawami powypadkowymi, świadczymy usługi z zakresu blacharstwa-lakiernictwa. Nasza oferta to również serwis i przechowanie ogumienia, oraz serwis klimatyzacji. Trudnimy się sprzedażą części zamiennych oryginalnych i zamienników tylko dobrej jakości. Oferujemy holowanie pojazdów, wykonujemy obowiązkowe badania techniczne samochodów o DMC do 3,5 t, jak też badania samochodów wyposażonych w instalację gazową, badania powypadkowe i badania po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego. Zatrudniamy doświadczonych mechaników samochodowych. Serdecznie zapraszamy!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

One thought on “Naprawa samochodów Wrocław Korea Auto Serwis

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!