Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

NIEDZIAŁAJĄCY SYSTEM AUDIO w PORSCHE PANAMERA – NAPRAW TO SAM!🚗 Bohaterem trzeciego odcinka „AUTODYŻURU” jest PORSCHE PANAMERA! 🚗 … i jej „średnio” działający system audio!

Dzisiaj zagłębimy się w budowę systemu audio opartego na światłowodach na przykładzie Porsche Panamera. Takie systemy występują już dzisiaj w większości pojazdów marki premium.

Pokażę jak przeprowadzać diagnostykę takich systemów od początku do końca, kiedy np. przestanie grać dźwięk, oraz dowiemy się, gdzie zlokalizowany jest wzmacniacz audio w naszym modelu, który mamy do dyspozycji 🙂
Zobaczymy tez jak świeci światłowód i jak jest połączony system w praktyce tym światłowodem 🙂

Masz pytanie? Zostaw komentarz!

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur
Tiktoku: https://www.tiktok.com/@autodyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS #PORSCHE

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

10 thoughts on “NIEDZIAŁAJĄCY SYSTEM AUDIO w PORSCHE PANAMERA – NAPRAW TO SAM!

  1. Świetna robota. Sam też zajmuje się takimi tematami. Domyślam się, że publicznie nie dowiem się jak została taka robota rozliczona. Niby tylko bezpiecznik, ale teraz wziąć parę złotych, czy rozliczyć z roboczogodziny za szukanie?
    Ja oduczyłem się brać pieniądze bez przeliczenia, klienci mnie z tego wyleczyli 🙂 Pozdrawiam

  2. Wiedza rewelacyjna godna podziwu taki warsztat z taką obsługą w okolicy to skarb bardzo mi się podobają porsche cayenne oraz panamery ale zawsze miałem obawy o serwis ale miło jest usłyszeć że to bardzo trwałe samochody,więc być może spełnię swoje marzenia miło by było serwisować w takim warsztacie swoje auto mimo że dzieli mnie 415km

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!