Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

NOWY SAMOCHÓD, a już jest RDZA! Wystarczyło 100Km…W ocinku pochylimy się nad tematem zabezpieczeń antykorozyjnych w nowych samochodach. Po dłuższej przerwie odwiedzamy Sławka i jego warsztat, gdzie na usunięcie rdzy oczekuje samochód z polskiego salonu, z przebiegiem – UWAGA – 100 km! Słownie – stu kilometrów!

Adam ze Sławkiem pokażą co stało sie z autem… praktycznie w drodze z salonu do warsztatu! I to w pięknym słońcu! A przecie auto mogło już wjechać na posoloną drogę czy spenetrować bagno, bo z uwagi na charakterystykę terenową zostałoby „użyte zgodnie z przeznaczeniem”. Nawet nie chcemy się domyślać w jakim stanie byłoby podwozie auta po takiej przejażdżce!

Zastanowimy się za to, co stałoby się z autem gdyby w porę – jak to brzmi przy tym przebiegu! – nie zainterweniował specjalista od „rudej”. Dowiemy się też jak walczy się z tym nieproszonym gościem, jak i w których miejscach najwygodniej się on rozsiada i czy ze starszego auta, którego chrupie rdza, da się zrobić „lalkę”.

Będzie też o jakości blach i lakierów, samej procedurze i kosztach zabezpieczenia auta przed rdzą, materiałach których się do tego używa, a także o pewnej konkrenej czynności, która okazuje się kluczowym elementem gwarancji prodecenckiej na „blachę” nowych aut.

Wbrew pozorom, nie pokażemy samochódów z Azji, o których się mówi że gniją już fabryce. ALe wspomnimy o nich, bo Sławek zebrał już trochę doświadczeń warsztatowych własnie w kontekście walki z korozją.

W materiale także notka z histrii dot. oczywiście konserwacji samochodów, która jak się okazuje, zatoczyła koło.

Dobrego seansu!

#ford #ranger #rdza #ruda #rust #gnije #konserwacja #zabezpieczenie #antykorozyjne #perforacja #ocynk #aacolor #globalmotors

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

25 thoughts on “NOWY SAMOCHÓD, a już jest RDZA! Wystarczyło 100Km…

  1. Ten nalot na spawach to raczej nie jest korozja. Tylko podczas spawania metoda mag na spawie robi się miejscami taka szklista powłoka, zdaje się że to przez dodatek krzemu w drucie spawalniczym i farba słabej jakości może tego nie pokryć, poprostu scieknie z tego czy odbije się od tej powłoki

  2. A zobaczcie co się dzieje na samochodach z USA, to jest dopiero masakra. W USA nikt nie konserwuje podwozia, później taki samochód trafia na statek gdzie inhaluje się morską solanką przez dwa miesiące, tego nie da się zmyć, wypłukać… kolejny krok to trafienie do warsztatu gdzie pięknie tą sól zakryją woskiem albo tą czarną mazią. Oczywiście tutaj mowa o takich prywatnie ściąganych autach bo samochody ściągane przez dealerów są pokrywane takim woskiem transportowym. Wiadomo że ramy nikt nie konserwuje bo rama to kawał stali i jej utlenienie trwa dekady więc trochę pokryją to woskiem ale to bez sensu. Widział ktoś z Global Motors nowego powiedzmy Mustanga który jest oficjalnie jako nowy ściągany przez dealera do PL? Pod spodem wygląda jak by go ktoś wrzucił do miodu, wosk aż kapie.

  3. Gdy przeczytałem tytuł odcinka to od razu pomyślałem że będzie mowa o jakiejś Maździe. Nowe Mazdy na słupkach A i B od wewnątrz auta potrafią mieć 20 mikronów. No i oczywiście nie jest żadną tajemnicą że japońskie samochody mają nieocynkowaną blachę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!