Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

(PL) Porsche Macan S – test i jazda próbnaPo nieoczekiwanym sukcesie dużego SUV-a – modelu Cayenne – firma Porsche postanowiła iść za ciosem i wprowadziła na rynek mniejszy model Macan (czyt. makan). SUV i Porsche w jednym zdaniu kłóci się z przekonaniami na temat marki. Ale przekonania te możesz schować do kieszeni, kiedy tylko zasiądziesz za kierownicą Macana.

Możesz mnie śledzić na:
www.wieruszewski.com
facebook.com/marekdrives
@mwieruszewski
plus.google.com/+GarazOtwarty/
instagram.com/marek_drives

Obejrzyj też:
Jeep Grand Cherokee SRT http://youtu.be/mvLw8UQ5Ks8

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

30 thoughts on “(PL) Porsche Macan S – test i jazda próbna

 1. Hej. Proponuję odpuścić komentarze dotyczące stopnia zamożności. Widz wrażliwy na formę wycofa się ponieważ nie chce byś popadał w stereotypowy poglą dotyczący, być może zresztą jego, stylu życia. Jeżeli potrzeba jest przemożna niech to będzie zajebisty żart, który obrazi, ale też rozczuli. Niech zmusi do spojrzenia z dystansu. Dzięki temu zmusisz tego kogoś do moblilizacji, napomnisz delikatnie "nie nadymaj się". W filmie wcinasz się między przekaz a odbiorcę. Jesteś aktorem, ale i medium, masz pomóc podjąć decyzję zamiast ją klasyfikować. Dięki za Twój kanał. Poza drobnymi zmarszczkami na formie jest chyba najbardziej pogodnym w polskiej przestrzeni. 🙂

  Ps. Testując RR Phantoma nie wkładaj mu do bagażnika jakiejś byle torby z byle wzorkami. Możliwe, że tu daje się we znaki moje przewrażliwienie.

 2. Marek po tym teście zauważyłem że dość negatywnie opisywałeś porsche i bardzo mało plusów tego auta omówiłes. Chyba ze to auto nie ma tylu plusów ?

 3. 6:19 dobrze widzę 142km/h ? 🙂 Nie żeby mi to przeszkadzało, ale dobrze wiedzieć, że testy są testami, a nie jak niektórzy rozwodzą się że dane auto świetnie się trzyma drogi nie przekraczając 80 km/h

 4. Panie Marku – czy mógłby Pan przetestować Macana z 2-litrową benzyną. Cena taka jakaś mniej kosmiczna, trochę wyrzeczeń i może dałbym radę. Ale czy warto ? Bardzo proszę

 5. oj pamietam jaka była sraczka u poddostawców automotive jak wypuszczali to auto – Pokazali je w listopadzie czy grudniu 2013 w Los Angeles, a jeszcze we wrześniu i październiku nie mieli wielu elementów do prototypu. Pewne rzeczy szły nawet kurierem lotnicznym do LA na ostatnią chwilę. 🙂

 6. Krytykuje Pan układ przycisków w Macanie. Zapewniam, że przyciski mogą być problemem tylko dla testera, który ma tylko parugodzinny kontakt z autem. Właściciel przyzwyczaja się do nich po paru dniach i proszę mi wierzyć, że ich obsługa jest łatwa i intuicyjna, zachodzi bez odrywania oczu od obserwowania drogi. Jest to przykład czegoś, za co właściciel może być wdzięczny projektantowi (w czasach ekranów dotykowych).
  Po drugie, zapewniam, że osoba konfigurująca i kupująca Macana nie ma żadnych kompleksów, odnośnie opcji niezamówionych. Nie ten typ ludzi – proszę pozostać przy ocenie samochodów, jeśli się Pan na tym zna.

 7. Lexus NX czy Porsche Macan? Który wydaje się lepszym wyborem i jak z kosztami użytkowania? Lexus słynie z bezawaryjności, a jak to wygląda w przypadku porsche i jego serwisowaniu?

 8. Jeszcze raz ja sie czepiam niepotrzebnie ALE mnie (napravde 😉 ) wkurza gdy ktos (szczegolnie ten co robi i versje angielska) pomija szerokokatne mislenie …Tak ,chodzi o klucz w stacijce ktory NIE jest po lewej stronie , tylko od strony drzwi,okna,itp…Tak , jednak 1/3 populacji jezdzi po lewej stronie i stacyjka jest po 'prawej' stronie. Tu pisze o tym ale to 'choroba' wszystkych dziennikarzy motoryzacijnych

 9. Totalnie nie zgadzam się… Jeśli nie stać i przypomina na jakie opcje nie stać? Hmmm…. Można pomyśleć, że nie każdy chce jakiejś opcji…. A co do samych przycisków, to to jest właśnie w porsche najlepsze…. Zaaaaawszeeeeee fajnie mieć wszystko pod ręką…. I cóż…. Używanie sformułowań nie stać Cię…. Masz bogatych rodziców…. No nie takt…..

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!