Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche 30 odcinek specjalny z EssenSubskrybuj mój kanał https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1 Dziś będzie mało o #PolskimPorsche. Odcinek poświęcony jest wizycie w najważniejszym miejscu dla klasycznych samochodów. Techno Classica Essen to Idealne miejsce na zakupy i oglądanie. Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

24 thoughts on “Polskie Porsche 30 odcinek specjalny z Essen

 1. Patryk. Kupiłeś coś do PL Porsche? 🙂
  Fajny odcinek. Moja choroba na klasyka postępuje. Ale leczenie jest drogie. Może jakaś fundacja mi pomoże.
  Pozdrawiam całą ekipe.

 2. E30 moja miłość a taka E30-stka w M i jeszcze czerwona w cabrio to jest błogosławieństwo !!!
  Cudowna linia nadwozia , jak dla mnie chyba najpiękniejsze auto tamtych lat…

 3. I nie ma się co dziwić,że jesteśmy pod zaborem.Niestety jesteśmy większymi znawcami Niemieckiej motoryzacji niż sami Niemcy,często wzbudzając u samych Niemców odruchy humorystyczne.Z medycyną jest to samo leczymy się sami, bo instrukcje medyczne mamy co 15 minut też w Niemieckich reklamach środków pseudomedycznych w TV.Polskie Porsche to jest super nazwa,następne niech będzie Polski Bundestag bo sprzątają tam Polacy .

 4. Taki SLR stirling moss był kiedyś na sprzedaż w Polsce, na allegro bodajże był wystawiony w kolorze czarnym. Jeśli mnie pamięć nie myli 😀

 5. Targi w Essen robią robotę ale polecam wybrać się do Autostad w Wolfsburgu jeśli ktoś nie był.Również można zobaczyć bardzo dużo ciekawych samochodów jak nie połowę z tych pokazanych przez Patryka.

 6. To stoisko MGB, to było demo możliwości automotivowej części Continental. Tu bardziej chodziło o demo możliwości komponentów produkowanych przez Conti, niż chęć sprzedaży auta. A cena taka, bo to jednoautowa manufaktura. Raczej tu chodzi o zainteresowanie posiadacza MGB zakupem części aby zaadaptować swoje auto.

 7. Świetny materiał, to stare BMW jest piękne – chciałbym aby każda osoba, która krytykuje nową serie 4 za duże nerki zobaczył ten materiał 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!