Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche #31 – Projektowanie poszerzeń i kolejne niespodzianki!Subskrybuj mój kanał https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1 Wielkanocny odcinek Polskiego Porsche …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

25 thoughts on “Polskie Porsche #31 – Projektowanie poszerzeń i kolejne niespodzianki!

  1. Patryk napisałem już wcześniej komentarza ale oglądając chłopaków na giełdach klasyków przyszła mi tak myśl. Choć pewnie nie jednemu. Zrób jakieś wyczesane koszulki projektu. Ja bym chciał taką mieć. Nawet jak nie dam nic to choć tyle że kupię koszulkę. Wiem że to wszystko nie tak miało wyglądać! Przemyśleć proszę! Może jest nas więcej którzy choć tyle mogą dać od siebie!

  2. Oglądam kolejny odcinek Polskiego Porsche i wiecie co sobie pomyślałem? Ten samochód ma duszę , wręcz powiem że ten samochód otrzymał tę duszę od Nas! I wielkie podziekowania dla Patryka i Tomka oraz całej ekipy że włożyła tyle serca w powstanie tego auta. Pozdrawiam całą ekipę.

  3. lekki wstyd, trochę wyżebrane te zegary a to przecież nie jesteś biedny chłopak tym bardziej że z tych filmów też jest kasa… Swoją drogą ciekawe jestem ile części bezinteresownie oddałeś obcym ludziom

  4. Cicha reklama fajek – chesterfielda 😉
    Atak zapytanie z drugiej strony…jak wygląda obróbka spawania deski od wewnątrz? Czy jest to szlifowane, ,,czy zostawione same sobie ..?

  5. O ja Cie Pindole Tag Hojer do Porshe toz to diament do Korony :)) Szacun ale Polak i Polska to brzmi dumnie 🙂 Panowie w Japonii takich cudow nie robia i nie widzieli 🙂 kurde az obgryzlem paznokcie 🙂

  6. Witam Was i pozdrawiam. Tomek i ekipa jesteście mistrzami świata. Mam pytanko, którą z tych gatunków blach stosujesz w obróbce? Zwykłą NVA, NVE 36, S355, S355G10, S355J2, S355+N, S355J2G3, DOMEX 240, a może DOMEX S355 ? Ja stawiam na DOMEX walcowany na zimno, bo tylko te mieszczą sie w przedziale grubości blach stosowanych w autach, ale nie jestem pewien który.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!