Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Polskie Porsche #67 – #SZASADA90Subskrybuj mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1

Auto, o którym mowa to wrak Porsche 911 z 1969 roku. Początkowo, odnawiając go mieliśmy wzorować się na modelu 911 Carrera RS 2.7, czyli legendarnej wersji 911 zbudowanej dla celów homologacyjnych wersji wyścigowej, jednak podczas rozbiórki okazało się, że był to samochód rajdowy. Krótkie śledztwo doprowadziło nas na trop wskazujący na to, że właśnie tym autem i to prawdopodobnie w specyfikacji ST (modyfikowana wersja przygotowana pod kątem takich wyścigów jak Le Mans lub Targa Florio), ścigał się Sobiesław Zasada, kilkukrotny mistrz Europy w rajdach samochodowych oraz wieloletni konsultant firmy Porsche. Naszym celem jest odbudowanie Porsche 911 z końca ery wyścigów.

#polskieporsche #patrykmikiciuk #porsche911 Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

20 thoughts on “Polskie Porsche #67 – #SZASADA90

  1. Czasami pewnych rzeczy nie rozumiem w tej ortodoksji, kieszeń na mapę łączą nitami których i tak nie widać (ze starą sztuką, tak jak to się kiedyś robiło) a inne wycinają laserowo 🙂 to albo wszystko robicie starą sztuką albo wszystko tniecie laserowo.

  2. Oglądałem twoje filmiki z zaciekawieniem, za to co usłyszałem teraz unsub. Stfu żeby tego komucha i debila chwalić. Powiedz to byłym pracownikom Jelcz, Star, Autosan

  3. Jak mnie totalnie nie biorą te Zelmoty :/ Moim zdaniem to pokłosie jakiś po rajdowych wymysłów. W latach świetności tego auta na pewno ich nie miało (no chyba, że miało ale o tym nigdy nie mówiliście).

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!