Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Porsche 918 Spyder do serwisu, Mansory Mercedes G 6×6 AMG, silnik W12 6.0 L od VAG – #20 NaPoboczuDziś w NaPoboczu: Porsche 918 Spyder wzywane jest do serwisów w związku z akcją serwisową, Mansory tuninguje Mercedesa G 6×6 AMG, a VAG produkuje silnik W12, który będzie napędzał wiele nowych modeli koncernu.

NaPoboczu to wideo podcast o motoryzacji, w którym mówimy o newsach, ciekawostkach i rzeczach związanych z samochodami. W każdym odcinku poruszymy 3 tematy. Materiały będą ukazywać się równolegle do naszego programu „Jazdy Próbne” z testami motoryzacyjnymi, dlatego nie obawiajcie się. Jesteśmy z Wami w każdą sobotę o 18. Piszcie w komentarzach tematy, które chcielibyście abyśmy poruszyli, oglądajcie nasze testy i subskrybujcie kanał Jazdy Próbne.
——————————————————————————
Linki:

Poprzedni odcinek NaPoboczu (#19):
https://www.youtube.com/watch?v=LeF8LSLl_Yk

Nasz Facebook:
http://www.facebook.com/jazdyprobne

Nasz YouTube:
http://www.youtube.com/jazdyprobne

E-mail:
jazdyprobne@gmail.com
——————————————————————————-
Wystąpili: Łukasz Zaczyński i Marcin Wleźlak

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

3 thoughts on “Porsche 918 Spyder do serwisu, Mansory Mercedes G 6×6 AMG, silnik W12 6.0 L od VAG – #20 NaPoboczu

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!