Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Porsche Macan GTS, czyli schizofrenia za pół miliona (TEST PL 4K) | CaroSeriaCo będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria/) i Michała (https://www.instagram.com/producent_caroseria/). Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮

A jeśli chcecie zobaczyć, jak odpowiadamy na wasze pytania, to polecamy wam test Macana GTS – w przypadku tego samochodu mieliście ich naprawdę multum, ale co najważniejsze Łukaszowi udało się na większość z nich odpowiedzieć.

Uwierzcie nam, że ten samochód jest niejednoznaczny, ma różne oblicza i wbrew pozorom, odświeżony GTS przeszedł poważniejsze zmiany, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. To nie tak, ze przemodelowano zderzak i podniesiono moc. I teraz się skupcie – nowy GTS przeszedł modernizację, która spowodowała, że stał się znacznie bardziej podobny do wersji Turbo, ale poprzedniej generacji, bo w tej nowej Turbo już nie ma. Tak. Przytył o 50 kilogramów, ma więcej o 60 koni mechanicznych, podrożał o 60.000 zł. Stracił charakter starego GTS, ale zyskał charakter Turbo. Czy to dobrze czy dobrze czy źle przekonacie się oglądając nasz test.

@CaroSeria #porschemacan #testporsche

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

37 thoughts on “Porsche Macan GTS, czyli schizofrenia za pół miliona (TEST PL 4K) | CaroSeria

  1. Panie ile ta przyjemność bedzie kosztowała ? Czy to sie opłaca kupować ? 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱👑🎁👏🏻🍀😁🥳🙉🏎✅📲🚙🌞😷🫀😆🦾😂🤷🏻‍♂️🍏😎🧠🤣🤡😱💪🙊🍎

  2. W instrukcji podano: Backflame z wydechu działa jedynie w sport+ z aktywną lornetką… sama lornetka w normal i sport faktycznie daje przytłumiony dźwięk… ale kto by tam czytał instrukcję…

  3. Kolor petarda. Wczoraj oglądałem test Lambo Urus i z tego co pamiętam był wolniejszy. Mam jeszcze prośbę, jak robicie testy to mów zawsze czy jest z LC czy bez. Z reguły jest jakaś wzmianka o tym, ale nie zawsze. Fajnie też gdybyś przy okazji jakiegoś auta sprawdził jaka jest różnica 0-100 z i bez LC, bo przecież nikt normalny na światłach nie będzie tego załączał. Też chyba w jakimś jednym teście to zrobiłeś, ale ciekawi mnie jakby to było w takim Macanie.

  4. Szczerze mowiąc w tej cenie wole Cayenne, bo miejsca więcej. Po co Suv ktory nie ma miejsca nawet na 4 osoby? Gdybym chcial auto ciasne to wiksza radość z Caymana.
    No i to spalanie👻 Nawet nie pytam ile pali po miescie😅 Ale czasy przyspieszeń SZTOS💪

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!