Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Raj dla fanów Porsche – wizyta u naszego Partnera w JaponiiOdwiedziliśmy jednego z naszych Partnerów w Japonii. Raj dla fanów Porsche.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

27 thoughts on “Raj dla fanów Porsche – wizyta u naszego Partnera w Japonii

 1. Przecież ten program jest reżyserowany, śmiechu warte a nie zawodowi handlarze …
  Takie Porsche po jakie Oni pojechali do Japonii w Niemczech można kupić za 80000euro .
  I to z mniejszym przebiegiem !
  A Stradale Classics lecą do Japonii żeby zapłacić 95000 euro + cło10% +19% vat
  Prawdziwi zawodowi handlarze….

 2. Na jakiej ulicy taki ruchomy stojak na kamerę znaleźliście? Tego człowieka nawet kamerzysta nie można nagrać tyle piękności, a w większości wąski… Pokazujcie to co najlepiej cieszy oko! W programie chodzi o wyjątkowe auta to nagrajcie najwięcej szczegółów no kurwa 😠

 3. To jest najlepsze w tego typu klasykach, dwa auta których cena wciąż rośnie, a nikt nie chce ich kupić. Samochody jak do tąd nie sprzedawalne, a cena wciąż rośnie. To nazywa się dopiero nabijanie klienta w butelke. Wmówić mu że ten towar jest tyle wart, choć jest niesprzedawalny w nawet w poprzedniej cenie. Jak słucham o tych wybujałych klasykach co to ile one nie kosztują i jak się wszyscy o nie biją, to aż człowieka trzęsie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!