Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Re-Wo Lubin – Ford Lubin – Autoryzowany Salon Forda w Lubinie, Serwis Forda w Lubinie.https://www.ford.rewo.pl/ RE-WO AUTO SERWIS Sp. z o.o. jest wiodącym autoryzowanym dealerem Forda na terenie Legnicko-Głogowskiego Zagłębia Miedziowego. Działalność gospodarczą rozpoczęła 14 grudnia 1982 roku pod nazwą „ Na Katandze”. W tym czasie jako jedna z nielicznych firm była liderem w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych wszystkich marek. Nadanie autoryzacji przez Ford-a w 1995 roku, było potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy.

Jesteśmy laureatami licznych konkursów krajowych. W roku 2004 i latach kolejnych łącznie z rokiem 2011 przyznano tytuły:
Solidna Firma, Rzetelna Firma, Przedsiębiorstwo „ Fair Play”, a także nagrodę specjalną „ Złoty Laur”.

Adres: Hutnicza 2, 59-300 Lubin

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!