Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Renowacja samochodów, naprawa aut zabytkowych Poznań Classic Car Restoration CenterSiedzibą firmy Classic Car Restoration Center jest Poznań. Zajmujemy się renowacją aut klasycznych i zabytkowych.

Nasza kompleksowa oferta to przeglądy, sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed sezonem, odnawianie i naprawa elementów metalowych, tapicerek i siedzeń, elementów drewnianych, a także karoserii, usługi lakiernicze (lakierujmy wg oryginalnych kolorów z epoki), dorabianie szyb, naprawa i odtwarzanie układów wydechowych, naprawa silników, skrzyń biegów, dyferencjałów, zawieszeń, felg, czy układu hamulcowego.

Pomagamy także przy zakupie auta zabytkowego. Możemy wyjechać z klientem i ocenić na miejscu zakupu stan techniczny pojazdu. Na zamówienie szukamy aut klasycznych. Sprzedajemy również odpowiednie części.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

http://www.classiccarrestorationcenter.com/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!