Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

RWB 2019 – 911garage | STRADALE VlogW pierwszy weekend października odwiedziliśmy 911garage w Łomiankach, żeby podejrzeć mistrza Akirę podczas pracy. Kolejne dwa RWB’ki ujrzały światło dzienne. Zobaczcie jak było i czym pojechaliśmy 😉
Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

21 thoughts on “RWB 2019 – 911garage | STRADALE Vlog

  1. Fajnie miec rwb, ale jako garazowa ciekawostke. dla mnie tak duza ingerencja w wyglad Prosiaka, to juz jego psucie. taki drogi bardzo dziwny tjuning. jedno trzeba przyznać, że ma skill manualny level Ultra Pro.

  2. jaki swiatowy poziom, pokrojone blachy zakrecone blachowkretem, powtarzam po raz kolejny chcialbym zobaczyc to auto po 2 latach uzytkowania w Polsce, albo nie nie chcialbym, rdza, mul, dno i wodorosty, tyle z tego dziela sztuki
    dla mnie dziabanie takich klasykow to jakby ktos w morde strzelil producentowi, wies tuning

    poza tym chlop nie umie karate.

  3. Nie wiem czym tu się podniecać. Chamskie cięcie od ręki bez zabezpieczenia antykorozyjnego i BUSHWACKERy przykręcone na wkręty jak w jakimś RUBICONie. Takie numery w OFF ROADzie można robić ale na PORSCHE ??? Niestety nie podzielam zachwytu ale dzięki za filmik. Pozdro . . .

  4. Znalazł Chłop sposób na opierdolenie kpl. dokładek z montażem w zaporowej cenie co uczyniło go ekspertem i bustwem w oczach wielu świrów z kasą . Jest klient który chce za to bulić niech buli ale cebulaki Polaki każdemu do kieszeni zaglądają. 99,99% piszących komentarze nigdy w życiu nawet nie kupi porsche a co dopiero opitolić go laminatem na wkrętach 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!