Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Samochód, który wybrał Adam nie mieścił się w budżecie! #Samochód_Marzeń_KlimkaOglądaj „Samochód Marzeń Adama Klimka” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-adama-klimka-odcinki,27464 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Adam Klimek ma słabość do rzadkich samochodów z nietuzinkową historią. Ich własnoręczne remontowanie, przerabianie i upiększanie to jego konik! Dając drugie życie wybranym modelom, realizuje swoją pasję. Adam stawia przed sobą kolejne wyzwanie – po ośmiu latach spędzonych na przywracaniu świetności samochodów naszych widzów i remoncie ponad 200 samochodów uznał, że czas najwyższy spełnić własne marzenie.
W pierwszej serii nowego programu Adam zagłębi się w świat motoryzacji, by odnaleźć auto godne tytułu „samochodu marzeń”. Horyzonty są szerokie, dowolność projektu pełna, jednak istnieje jedno ograniczenie, budżet. Koszt projektu nie może przekroczyć stu tysięcy złotych. Gotowy „Samochód marzeń Adama Klimka” trafi na sprzedaż, a zysk z transakcji powiększy budżet kolejnego projektu.
Adam sprowadzi zza granicy i doprowadzi do perfekcji motoryzacyjny sen wielu kierowców – BMW M3 E46.
Krok po kroku będziemy śledzić historię powstawania kultowego samochodu, w którego potencjał uwierzy mechanik. Mocniej zagłębimy się w poszczególne procesy renowacji i dowiemy się na, które elementy przy remoncie musimy zwrócić szczególną uwagę.

Prowadzący doradzi jak dostosować samochód sprowadzony z zagranicy do polskich dróg. Weźmie pod lupę takie detale, jak: lusterka, oświetlenie czy homologacja świateł. „Samochód marzeń Adama Klimka” to doskonały poradnik dla tych, którzy marzą o zbudowaniu samochodu, ale nigdy
nie wiedzieli jak się za to zabrać.

#tvn #tvnturbo #samochódmarzeń

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

38 thoughts on “Samochód, który wybrał Adam nie mieścił się w budżecie! #Samochód_Marzeń_Klimka

  1. 300.000 tysięcy złotych zwyczajną pracą w naszym chorym kraju ( bez oszustów mowa i mami synków/córek bez urazy nikogo ) nie da się zarobić nawet gdybyś przestał jeść i pić…Tyle ode mnie dla mądrych ludzi..

  2. wydaje się duża kwota za te auta e30 albo m3 e46 ale one tańsze już nie będą i więcej ich też nie dorobią 🙂
    z jakieś 6 może 7 lat temu w Niemczech do 20 tyś euro można było wybierać w m3 e46 a dziś to sami zobaczcie co tam znajdziecie…..

  3. Nie wiem, co się przekłada na cenę tych M3, jest masa innych aut, które dają podobną frajdę z jazdy i są niszowe. Jedyne, co jestem w stanie zrozumieć, to tył napęd, ale chyba nikt nie kupuje takiego klasyczka do latania bokiem

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!