Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Serwis Porsche 911 996 Carrera 4S w ASO | STRADALE Daily #20Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

37 thoughts on “Serwis Porsche 911 996 Carrera 4S w ASO | STRADALE Daily #20

  1. Te porsche 996 jest po prostu bajeczne ten żółty kolor jest obłędny mnie osobiście wydaje się że bardziej podchodzi pod kolor metaliczny pomarańczowy, wnętrze auta jest fenomenalne. Coś pięknego. Piękne porsche obok którego nie przeszedłbym obojętnie 🙂 aż bym chciał teraz wsiąć do tego auta i przejechać się nim z salon z Łodzi do salonu porsche w Katowicach. Ta laweta z Mercedesa również coś pięknego a ta okleina z Petronas dodaje jej charakteru sztos Panowie
    🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👍👍👍👍👍😄😄😄😄😄😄😎😎😎😎😎😎🤓🤓🤓🤓

  2. Dlaczego nie podajesz dokładnych cen z serwisu (nie chodzi o ceny dla Ciebie). Warto by poznać przynajmniej rząd wielkości. Określenie kosztu jako spory (niemały), niewiele mówi.

  3. Olej w skrzyni biegów owszem na 160 tyś.
    Ale ma już kilkanaście albo nawet 20 lat.
    Do wymiany bez dyskusji, i nie tylko w skrzyni ale i w przednim dyferencjale, zapewne taki jest to 4S.

  4. Mam to samo jak wchodziło 997 uwielbiałem je a 996 nie lubiłem ( poza turbo) minęło trochę czasu i jednak 997 materiałowo okazało się chyba krokiem wstecz. Ładny śliczny egzemplarz wziąłbym nawet bez lamp 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!