Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Spalone Lamborghini i dwa Ferrari | Wysyłka FF do Polski – Polski mechanik w DubajuW odcinku spalone Lamborghini Aventador, Ferrari 488 Spider i Ferrari 599 w limitowanej wersji HGTE.

Na Aventadorze widać z ilu warstw karbonu składa się karoseria natomiast w 599 pokazuje, że spalenie spaleniu nie równe.

Pokażę również magazyn części i wysyłkę Ferrari FF do polski które widzieliście dwa odcinki temu.

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

30 thoughts on “Spalone Lamborghini i dwa Ferrari | Wysyłka FF do Polski – Polski mechanik w Dubaju

  1. jak te puste dzbany z ferrari moga robic takie wycierajace sie przyciski. to z moim vw sharan z 2011 z przebiegiem 500tys sa jak nowe. jak mozna byc takim tempym łbem i robic taki badziew w tak drogich autach. to jest niewytlumaczalne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!