Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Sprawdzamy samochody z japońskiej aukcji. Porsche, Nissan, Mercedes. Styczeń 2022.Łukasz, nasz człowiek w Japonii, sprawdza samochody na aukcji USS Yokohama. W odcinku zobaczycie między innymi inspekcje Porsche 911, Nissana R34 oraz Mercedesa SL500.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

38 thoughts on “Sprawdzamy samochody z japońskiej aukcji. Porsche, Nissan, Mercedes. Styczeń 2022.

  1. No niestety, tych aut nie ma w Japonii w nieograniczonej ilości. Tak samo jak i klientów na nie.. Przeglądając internety można stwierdzić, że rynek u nas już praktycznie nasycony. W waszym "komisie" też brak większych ruchów od jakiegoś czasu.

  2. 2-3 lata temu jak ten wynalazek wychodził stówkę to zapewne było warto. Najgorsze w historii ale jednak 911. Teraz za 200 nie warto nawet zawracać sobie tym głowy.

  3. Łukasz, merytorycznie jak zwykle – najwyższy poziom…
    Cholera… Czy naprawdę musisz paradować w tej masce… Nie umiem odebrać Cię właściwie… Mimika ka twarzy – emocje… Nieuchwytne… Olej ta ściemę i pokaż twarz mówiąc do mnie.

  4. Kochanieńki zdaje sobie sprawę że wartość Waszych aut jest ciężko wycenić 😜 mogę to sobie tylko wyobrazić 😊😊 bardziej by mnie zaciekawiło jeśli bylibyście w stanie podliczyć ile KM mają łącznie wszystkie te perełki które teraz tam macie w swojej kolekcji? Bo podejrzewam że nawet licząc wszystkie włosy z Wąskiego głowy (pełny szacunek dla Wąskiego🙂) łącznie z grzebieniami z każdego vloga nie są w stanie im dorównać 😁😁 pozdrawienia z Kujaw 🙂

  5. Dajecie na ciepłym…na ciepłym chłodziwie a nie oleju…dla przykładu aby w 997T nagrzać olej to musze zrobić z 5km spokojnej drogi tak to auto łapie długo temperaturę oleju. Radze ogarnąć temat, że temperatura chłodzenia ma nie wiele wspólnego z temperaturą oleju. Ale łapka za ciekawy film

  6. Może pokażecie kiedyś jakiegoś nsx, GTR r33/r32, silvie lub inne japońskie furki , lat 90 i podacie orientacyjną cenę? Super ciekawe te odcinki z Japonii, oby było ich więcej!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!