Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

SPRAWDZIŁEM JAK WYGLĄDA PRACA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO | DO ROBOTYZobacz klip Michała Sieńkowskiego z udziałem poloneza, którego sprawdziłem stan techniczny:
https://youtu.be/zxpBnyvVJ2Y

Sprawdź jak wygląda praca w serwisie samochodowym, jakie są zarobki mechaników i z jakimi zadaniami muszą się mierzyć na co dzień.

Podziękowania dla firmy Power Factory za pomoc w realizacji odcinka.
www.powerfactory.waw.pl

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw

A jeśli chcecie zobaczyć backstag nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram Wojtka http://www.instagram.com/onkaczmarczyk
#doroboboty #wojtekkaczmarczyk #onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

28 thoughts on “SPRAWDZIŁEM JAK WYGLĄDA PRACA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO | DO ROBOTY

  1. Zimno, człowiek wiecznie upieprzony, non stop problem do rozwiązania, robota sezonowa, zima słabiej wakacje też, realne zarobki w 2021 to było 3500 na rękę (20 lat doświadczenia,orientowałem się w paru miejscach). Wszyscy oczekują że będziesz zapier….. jak perszing na wysokości lamperi wtedy kasa się szefunciowi spina. Nie w tym kraju ta robota,są lżejsze zawody za te pieniądze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!