Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Szkoda całkowita a nie naprawa…bo taniej dla ubezpieczyciela!W odcinku kontynuujemy historię „salonowej” Skody Suberb uszkodzonej w kolizji drogowej.

Jak pamiętacie z pierwszego materiału: https://youtu.be/T9mnwCg7oCE
firma ubezpieczeniowa wraz z salonem Skody uznały szkodę pojazdu za całkowitą i odmówiły naprawy auta w ramach polisy AutoCasco, pomimo ewidentnie małych uszkodzeń auta i woli właściciela do kontynuowania użytkowania pojazdu. Zamiast naprawionego auta, właściciel miał otrzymać tylko kwotę równą wartości „wraku” co stanowiłoby dla niego ogromną stratę finansową.

Jak zobaczycie w materiale, samochód jest już naprawiony i przechodzi ostatnie testy przed wydaniem klientowi. Ale to nie kończy sprawy – wręcz przeciwnie, bo ubezpieczyciel obstaje przy swoim zdaniu.

Pokażemy Wam kosztorys naprawy auta w zaprzyjaźnionym serwisie wyspecjalizowanym w likwidacji szkód komunikacyjnych i skonfrontujemy go z kosztorysem ubezpieczyciela – zobaczycie jak „dokładne” były oględziny rzeczoznawcy ubezpieczalni, które doprowadziły do orzeczenia szkody całkowitej. Powiemy też o kolejnych krokach prawnych, jakie były podejmowane by zabezpieczyć interes właściciela Skody, a także jaki jest stan obecny sprawy, w tym rachunek finansowy.

Dajcie znać w komentarzach jakie inne zagadnienia z obszaru ubezpieczeń, szkód komunikacyjnych i ich rozliczania, napraw, interesują Was najbardziej. Przygotujemy kolejne materiały – ze Sławkiem, któremu dziękujemy za gościnę, ale też ze specjalistami Global Motors z tego obszaru. Temat jest wartki, bo już po tym filmie, na przykładzie likwidacji szkody z AC, będziecie w stanie zrozumieć mechanizmy na których opierają swoją działalność firmy ubezpieczeniowe.

Tymczasem dobrego seansu!

#autocasco #polisa #ac #ubezpieczenie #szkoda #skoda #salonpolska #superb #globalmotors

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!