Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Szukamy części do samochodu marzeń Klimka! | Piątki z muzeumSubskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nowa seria powstała w odpowiedzi na trudny czas dla miłośników motoryzacji spowodowany obecną sytuacją na świecie. Z uwagi na to, że większość eventów motoryzacyjnych nie odbędzie się w tym trudnym czasie chcę abyśmy dzielili się naszą pasją za pośrednictwem internetu! Mam nadzieje, że docenicie ten pomysł i czekam na Wasze opinie w komentarzach. Dobrej zabawy!

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/?hl=pl
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk​ #autohistorie​ #motoryzacja Materiał zawiera lokowanie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

39 thoughts on “Szukamy części do samochodu marzeń Klimka! | Piątki z muzeum

  1. Świetny odcinek, dwóch gości z pasją. Lata 90-te to moje młodzieńcze, też pamiętam latanie z radiem pod pachą, potem z samym panelem. Były to świetne czasy – tylko właśnie to złodziejstwo było słabe, no ale cóż tak było.

  2. A pro po radia na kieszeń , podjechałem pod wtedy jeszcze HIT na ul. Stalowej w Warszawie, radio w rękę i do sklepu. Po 30 min minutach wychodzę ze sklepu z pełnym koszykiem ale bez radia. W czasie ładowania zakupów radio odłożyłem na półkę i zapomniałem zabrać. Tak więc ochroniłem przed kradzieżą ale sam je zgubiłem w sklepie (szukałem z ochroną ale ktoś je sobie wziął.

  3. Nam z poloneza caro ukradli radio w biały dzień. Auto było zaparkowane na zamkniętym podwórku. Wszyscy byli w domu. Słychać było tylko trzask furtki. Szybę wybili bezszelestnie. Chyba się ktoś uczył kraść, bo radio było niskiej jakości.

  4. Fannie że zdradzacie troszkę co się będzie działo na TVN turbo i extra że się spotkaliście z Adamem mega projekt chciałbym się dowiedzieć jako jeden z pierwszych o cenie jak skończysz Mach1 to na prawdę mega projekt a już się bałem że weźmiesz to metasubishi🤪
    Patryk no czekam na każdy odcinek corvetty dla widza
    Kiedyś sobie kupię tego wymarzonego amerykańca 😌😋😜🤪😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!