Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Tanie auta wyglądające na drogie | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVCzłowiek z natury uwielbia robić na innych wrażenie. Jakim budżetem musimy dysponować, żeby nabyć luksusowe auto, którego pozazdrości nam sąsiad? W dzisiejszym Przeglądzie Ogłoszeń poszukamy samochodów, które wyglądają na droższe niż są w rzeczywistości. Jesteście ciekawi jakie modele wybraliśmy na OTOMOTO? Zapraszamy do oglądania!

2:58 Audi A8 D3
7:12 Mercedes GL 450
11:20 Lexus LS
14:07 Bentley Continental GT
17:21 Porshe Cayenne

🚘 Znajdź polecane w filmie Audi A8 D3 na OTOMOTO: https://bit.ly/70_audi_a8

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/70_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/70_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#tanieczydrogie #przegladogloszen #otomoto

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

33 thoughts on “Tanie auta wyglądające na drogie | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Ja kupuję auto dla siebie a nie dla sąsiada czy ludzi w koło,znam ultra cymbała co kupił mercedesa s klasy i jak przyszły awarie to stał i rdzewiał bo nie miał za co naprawić,trzeba chleba trzeba nieba …..

  2. Ech naogląda się Janusz jeden z drugim, poleci kupi za 30-40 tyś samochód który na starcie kosztował kilkaset tyś a wiekowo już sam piwo może kupować a później u mechanika nawet przy byle pierdole gotowy jest harakiri popełnić.. te Polskie zastaw się a postaw się. Niemiec kupi nawet daczkę byle nową, pojeździ bezproblemowo 3-5 lat i pójdzie do salonu po następny ale nie my, lepiej starym wypierdzianym trupem jeździć ale z gwiazdą czy czymś tam innym na masce…

  3. Teraz wygląd już nie świadczy o koszcie zakupu, jak wymiana rozrządu np 12tyś i remont skrzyni 10tyś, do tego hamulce i poprawki zawieszenia i można dociągnąć śmiało do 30tyś na wstępie, a zapomniałem o układzie dpf scr w który też spokojnie 8-10tyś można utopić, choć przy zakupie auto jeździ prawie ok i kosztuje np 25tyś.

  4. Odcinek fajny. Ale ja tu przyszedłem oglądać auta, a nie faceta za biurkiem.
    Lepiej by się oglądało, jakby było opowiadanie o danym aucie pokazując zdjęcia, krótkie filmy z jazdy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!