Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Unikatowe Porsche 911 Krzysztofa Hołowczyca! #MOTO DORADCATym razem spotkałem się na targach w Poznaniu, by porozmawiać z Krzysztofem Hołowczycem (od 1:30) o jego Porsche 911 z 1973 roku, w które tchnięto nowe życie instalując najnowsze nowinki technologiczne.
#michelin #pilotsport4
FACEBOOK : https://www.facebook.com/youtubemotodoradca/
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/motodoradca/

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

44 thoughts on “Unikatowe Porsche 911 Krzysztofa Hołowczyca! #MOTO DORADCA

  1. Waldku, intro tip top! Fury też niczego sobie.
    Mam jedną małą prośbę – w miarę możliwości albo używaj normalnych mikrofonów podczas wywiadów, albo podkręcaj troszkę głośność (znormalizować całe wideo). Bo w intro wszystko było idealnie słyszalne, natomiast sam wywiad gdy Was słuchałem podczas biegania (lub innych niesprzyjających okoliczności) był definitywnie za cicho.

    Ale zaznaczam raz jeszcze. Wszystko popieram, tylko kwestia odsłuchu materiału w ekstremalnych warunkach 😛

  2. Waldku Intro świetnie wyszło , ale sam wywiad zbyt cicho , oglądając na urządzeniu mobilnym z głośnikiem bluetooth nadal kiepsko słychać , a przy intro był ekstra dźwięk

  3. Waldek – wyrzuciliście już z Hołkiem te wieśniackie buty? To, że chodzi się w stylu smart casual, nie oznacza, ze trzeba mieć na stopach takie coś….

  4. Ale cebula płynie z tych komentarzy. Jak tak to dumni ze super kierowca POLAK !!! A jak mu zawiesili prawko to juz mozna po nim jechac.Wasze auta pewnie ledwo przegląd przechodzą a o takim gosciu mowicie ze to pirat. Żal.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!