Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Warsztat samochodowy Chwaszczyno Bach Leszek Blacharstwo pojazdowe i lakiernictwoWarsztat samochodowy, którego właścicielem jest Leszek Bach, funkcjonuje w branży nieprzerwanie od 1994 roku. Siedziba działalności mieści się w Chwaszczynie, na terenie województwa pomorskiego.

Warsztat od wielu lat oferuje swoim Klientom profesjonalną obsługę w dziedzinie lakiernictwa, blacharstwa i mechaniki samochodowej. Do podstawowych czynności wykonywanych przez zakład należy diagnostyka samochodowa, która pozwala na dokonanie oceny pojazdu, bez konieczności demontażu jego poszczególnych części. W ofercie znajduje się także naprawa zawieszenia, silnika i wymiana oleju. Ponadto mechanicy zajmą się wymianą poszczególnych elementów pojazdu. Specjalnością firmy są pojazdy takich marek jak Dodge, Ford Mustang, Porsche, Lexus, Audi, Volco, Mercedes i BMW. Ten warsztat samochodowy to zakład z pasją do motoryzacji. Zlecenia wykonywane są dokładnie, rzetelnie i terminowo.

Zapraszamy.

http://www.mechanik-chwaszczyno.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!