Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Warsztat samochodowy Przodkowo Mechanika samochodowa i wulkanizacja Paczoska WiesławWiesław Paczoska jest założycielem i właścicielem firmy Mechanika samochodowa i wulkanizacja.

Działalność powstała w 2019 roku i znajduje się w Kosowie na terenie województwa pomorskiego.

Firma oferuje kompleksowe usługi napraw oraz konserwacji pojazdów. Wśród nich wyróżniamy wymianę klocków i tarcz hamulcowych, wymianę wahaczy, sworzni, naprawę amortyzatorów oraz serwis klimatyzacji. Ponadto warsztat oferuje przeglądy techniczne, naprawę skrzyni biegów oraz silników.

Warsztat jest wyposażony w najwyższej klasy, profesjonalne urządzenia, narzędzia oraz środki motoryzacyjne. Dzięki temu usługi są wykonywane solidnie oraz terminowo.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mechanika samochodowa i wulkanizacja. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

https://warsztatpaczoskowo.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!