Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Więcej KM i Nm w PORSCHE – TAK TO SIĘ ROBI! Rozmawiamy z guru tuningu i napraw Boxerów!Stęskniliście się za Piotrem i jego wiedzą tajemną nt. silników BMW & Porsche? No to oglądamy!

Tym razem odwiedzamy warsztat Piotra by porozmawiać o technologii, jaka stoi za silnikami Porsche i jej wykorzystaniu w podnoszeniu osiągów tych przepięknych i szybkich samochodów! Bo także w Porsche, apetyt na dodatkowe konie mechaniczne tylko rośnie i rośnie!

Rozmawiamy z Piotrem o różnicach w konstrukcji popularnych jednostek (na wypadek gdyby przyszła Wam ochota na swap), rozwoju technologicznym jaki dokonywał się w kolejnych latach, wreszcie – o podatności na tuning mechaniczny ale i błędach popełnianych przy modyfikacjach serduszek popularnych „prosiaków”.

Jak to u Piotra, z ekranu i głośników leją się szerokim strumieniem numery seryjne i wymiary poszczególnych komponentów silników, szczegóły dot osprzętu w poszczególnych jednostkach, wreszcie, wartości obrazujące skalę modyfikacji, jakie można przeprowadzić w jednostkach Porsche – w liczba ale i czysto subtelnych doznaniach! Bo potencjał – już trochę spojlerując treść odcinka – jest tu ogromny!

Piotr pokazał nam swój arsenał głowic, osprzętu czy nawet śrub do naprawy silników Porsche. Takiego magazynu pozazdrościło by mu niejedno ASO niemieckiej marki! Zobaczcie co obecnie tuninguje się, ale i naprawa w warsztacie Piotra; w kolejnych materiałach pokażemy składanie silnika Porsche od A do Z! Już teraz zapraszamy.

Pozostając przy materiale – w odcinku także szacunkowe koszty naprawy jednej, bardzo mocno i bezmyślnie uszkodzonego silnika. Złapiecie się za portfel!

Dobrego seansu

#porsche #engine #silniki #zepsuty #broken #failure #fix #boxer #tuning #upgrade przeróbka #modyfikacje #porsche #911 #cayman #carrera #dziura #korba #tłok #wał #panewki #samochodynazamowienie #globalmotors

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!