Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Wirtualny Warsztat – ProfiAuto Serwis VRJesteśmy pionierami w kwestii wprowadzenia na rynek aplikacji VR dla warsztatów, dzięki której możemy szkolić mechaników i adeptów zawodu poprzez wykorzystanie najnowszych narzędzi online.

ProfiAuto Serwis VR to aplikacja, w której użytkownik porusza się po modelowym, wirtualnym warsztacie samochodowym. Zawiera kilka scenariuszy serwisowych, takich jak np. wymiana tarcz czy klocków hamulcowych bądź akumulatora. Aplikacja na bieżąco koryguje błędy i uczy dobrych nawyków. Forma wirtualna pozwala jednocześnie na wielokrotne powtarzanie danego ćwiczenia, bez ograniczeń czasowych i sprzętowych. Zapoznaje nie tylko z praktycznym aspektem pracy, ale też z dodatkowymi możliwościami, jakie oferują obecnie profesjonalne serwisy motoryzacyjne.

Zobacz więcej na: https://profiauto.pl/dla-serwisow/wirtualny-warsztat

#ProfiAuto #ProfiAutoSerwis #motoryzacja #samochody #serwis

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!