Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Wymiana trzypunktowego pasa bezpieczenstwarękawice nitrylowe: https://amzn.to/2SSG3dN

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

12 thoughts on “Wymiana trzypunktowego pasa bezpieczenstwa

  1. Kolejny ciekawy filmik.mam pytanie jest Pan z Hagen ? Bo mam do wymiany sprzęgło w golfie 4. 1.6 benzyna.jaki był by koszt . Samej robocizny.pozdrawiam z Dortmundu

  2. Cześć Daniel widziałem że wyciągałeś jeden uchwyt plastikowy z karoseri do mocowania tej osłony pasa .Standartowo jeśli ten kołek zostaje w karoserii samochodu to uchwyt w plastiku (tutaj osłonie pasa )jest zawsze ułamana a u Ciebie jakoś nie??????????

  3. Zaciekawiłeś mnie tym obdeleven az z ciekawości sprawdziłem cenę. Powiem Ci ze znalazłem taki za 400 i kolejny za 700. Musisz nagrać odcinek jak to się sprawuje i czy jest sens kupować taki czy może jakiś tańszy lub program na komputer? Ciekawy może z tego powstać materiał. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!