Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

ZAROBIŁA 2,5 mln na FLIPACH w 5 lat – Business Rider



Chcesz inwestować w nieruchomości? Sprawdź czego Cię nauczę! https://danielsiwiec.pl/warsztaty-z-flipow/

W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Katarzyną Górską, inwestorką i fliperką z Kalisza. Katarzyna zarobiła w ciągu 5 lat flipowania ponad 2,5 mln złotych.

Z dzisiejszego odcinka dowiesz się:

✔ Ile flipów ma za sobą?
✔ Czy był moment kiedy chciała porzucić inwestowanie w nieruchomości?
✔ Co było najtrudniejsze w dotychczasowej pracy?
✔ Po co stworzyła z innymi fliperami grupę zakupową i co jej to daje?
✔ Co dają jej flipy?

Daniel Siwiec – prowadzący program. Znajdziesz go tu:
Strona www: https://www.danielsiwiec.pl
Subskrybuj: http://bit.ly/3rSAn5N
Facebook: http://fb.com/danielsiwiecc
Instagram: https://www.instagram.com/daniel.siwiec

PODCAST DANIEL SIWIEC wywiady z ludźmi sukcesu:
🎧 Spotify: https://spoti.fi/3oyJ9nT
🎧 Apple Podcasts: https://apple.co/3bvH8VY
🎧 Google Podcasts: https://bit.ly/2LdmpM9

Flipowanie w Kaliszu Flipy w małym mieście jak zarobić milion MILION na flipach Milionowe zyski Milionerka ile się zarabia na flipach ile można zarobić na flipach zarobki fliperów

#milionnaflipach #nieruchomosci #inwestowanie

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

25 thoughts on “ZAROBIŁA 2,5 mln na FLIPACH w 5 lat – Business Rider

  1. Ja to nie jestem fliperem ale jak widzę takie tematy to szlifierkę dekoracyjną i młotem zrobię remont Glotu i postawie na fluralizm i prostotę i startujemy łoooouu .
    Z takim kursantami zaraz będę władcą proletariatu .

  2. własnie tydzien temu dostałem wypowiedzenie z pracy po 7 latach, od jakiegoś czasu się interesuję roznymi tematami biznesowymi, rozważam naukę w temacie nieruchomości od samego początku gdzie szukać okazji jakimi kryteriami się kierować itd mam znajomego bardzo dobrego fachowca który sam robi i prowadzi firmę remontową, chyba dołącze do niego by się wyszkolić lepiej w fizycznej pracy ale bardziej chciałbym zajmować się flipami, bedzie jakiś nie drogi kurs ? albo jak dołaczyć do grupy.. jestem szczerą uczciwą i lojalną osobą i chciałbym tylko z takimi osobami mieć kontakty, jestem juz przeczulony na cwaniaków i oszustów karma im wróci. pozdrawiam

  3. Więc tak..moje pytanie ile dochodu Pani miała w 5 lat?;). Słowo zarobić w PWN słowniku…zbyt ogólne…więc tutaj jestem ciekaw…zarobek = przychód i dochod:)….więc nie swiruj i ty pajacu za kółkiem i ty lalka…:))

  4. Szanuje Cie Daniel i bardzo lubię koncept flipów, ale 2,5mln na 50 flipach brzmi jak mrzonka. Wychodzi 50k na każdym. Rozumiem, że są lepsze i gorsze, ale 50k jako średnia to troche sporo. Zwłaszcza, że ceny/flipy 5 lat temu były mniejsze.

    Z innej beczki: masz coś dla rentierów? filmiki/guide/znajomych

  5. Bla bla bla …pierdolenie kotka….najlepiej to sie zarabia na szkoleniu frajerów….fliiiipy zapierdol 24/24 …było i sie skonczyło…bajki dla frajerow

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!