Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Zaskakujący warsztat samochodowy w Afryce. Gambia. [Napisy PL][Polish info below]
During our van trip to Africa, we’ve met some amazing people running a mechanic school in Gambia!
Check out how to do such a thing there 😉

Mec – Sac:
https://www.facebook.com/mec.sac.9
mecsac@icloud.com

Na początku 2016 roku, zanim założyliśmy naszego vloga, wybraliśmy się w podróż podobnym do naszego busem, tyle, że do Afryki. Auto jak to auto, zepsuło się nam już w Hiszpanii, zanim jeszcze dotarliśmy do promu.
Szukając pomocy natrafilismy na coś, czego kompletnie się nie spodziewaliśmy…
Sprawdźcie sami co wydarzyło się w Gambii, w mieście Bandżul.
Muzyka – lessless
Logistyka wyjazdu – HollyCow (www.hollycow.pl/)
Warsztat – MecSac (https://www.facebook.com/mec.sac.9)

Nasze kanały
insta – https://www.instagram.com/chlopakivlog/
face – https://www.facebook.com/chlopakiwpodrozy/

Jeśli ktokolwiek z Was chciałby nas wspomóc, to odpaliliśmy w tym miesiącu nasz profil na Patronite! Z góry dziękujemy! http://www.patronite.pl/chlopakiwpodrozy

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

35 thoughts on “Zaskakujący warsztat samochodowy w Afryce. Gambia. [Napisy PL]

 1. 2;55 ładnie ich tam uczą roboty -w 124 odkręcamy listwę ozdobną od reflektora po prawej stronie , nastepnie demonujemy reflektor -2 śruby od strony zdemontowanego kierunkowskazu jedna od góry i dopiero na sam koniec odkręcamy listewkę z lewej strony od błotnika tak aby nie uszkodzić lakieru … a na filmie murzynek bambo szarpał jak jechowy za klamkę …

 2. Sprawa podniesienia Waszej oglądalności: Jak robicie filmy z danego kraju koniecznie musi być przynajmniej TYTUŁ SKOPIOWANY w języku danego kraju/strefy – można poprawić . Czyli jak strefa rosyjskojęzyczna to po rosyjsku, anglojęzyczna to po angielsku . Zawsze w tytule coś wrzucić choćby esencjonalnie po angielsku bo to język światowy . BO INACZEJ JAK WAS ZNAJDĄ ? Także ułatwicie sprawę rodakom za granicą .

  Dalej sądzę , że w opisie filmu koniecznie jest podanie krótkiego opisu w danym języku tej strefy (np. powszechnie rosyjski, bo w tej strefie dużo jeździcie). Sądzę, że koniecznie dodanie choćby dla przypodobania się w opisie ze 2-3 zdania dokładnie w języku kraju do którego jedziecie zwłaszcza jak jest duży!Translator NP. TŁUMACZ GOOGLE doskonalej to zrobi zwłaszcza dla prostych zdań lub zwrotów. Doskonale by było, żeby była włączona opcja tłumaczenia tekstu mówionego w języku angielskim dla każdego filmu- choc kompletnie niw wiem jak to jest ustawiane.
  Dalej , przy takiej akcji będziecie mieć opinie, opisy, spostrzeżenia w komentarzach od osób różnojęzycznych . Wtedy ZROBI SIĘ W KOMENTARZACH się znacznie ciekawiej (można podać zaproszenie dla takich osób i link w opisie do jakiegoś translatora żeby wszystkim ułatwić sprawę ), a to samo w sobie podniesie oglądalność.
  Ja sam bardzo chętnie przeczytałbym co np. Turek myśli o Polakach, o was , albo o miejscach które zwiedzacie – może poda soje informacje,przemyslenia, podsunie pomysły. I wszystko stanie się jeszcze ciekawsze!

 3. Żeby zrozumieli, że kupowanie czegoś nowego nie musi być jedynym rozwiązaniem – wszystko już jest jasne. Zrobili szkołę dla mechaników, uczą ich jak naprawiać stare samochody aby spychać to co się już w Europie niezbyt podoba i interes się kręci 🙂 Niemcy mają jednak łeb.

 4. fajnie że robicie takie dokumenty, ale nie jest to tak przyjemne do oglądania jak poprzednie odcinki, może to tylko moja opinia i tak was ciągle wspieram, ale jakoś boli mnie to że każdego ciągnie tylko do masy bo tam są pieniądze, żeby tylko w nią trafić i coś zyskać 🙁

 5. Another fraud.

  Clicked to see Africans actually repairing cars. Not training, talking or telling others to do it. Never seen vid of a black mechanic do anything more than basic stuff like change a tire. Never seen it here in US, either.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!