Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Zimowy armagedon i niebezpieczna przygoda! Porsche, Willys i GMC CARRINGTON SERWIS #165

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

47 thoughts on “Zimowy armagedon i niebezpieczna przygoda! Porsche, Willys i GMC CARRINGTON SERWIS #165

 1. Adam, if it shows this lady, Mary Urbanski, working in the Willis Toledo plant 1942 is really related to you, than you clearly have Willis in your gens, WOW!!!
  It must have been some magic call that lead you to Willis jeeps!!!

 2. Obok tam mieliście super hotel i restauracje (nie można podawać chyba nazwy zeby nie była reklama) i tam trzeba było pójść na obiadek i porządny kibelek…. Pozdrowienia dla ekipy Carrington.

 3. 13:05 Przecież ta nitownica dla nich dzień po dniu zarabia. Jak pożyczą – nie będzie zarabiała. Więc do ceny wypożyczenia muszą dopisać tygodniową utratę zarobku…
  Zastanawiam się, czy nie szło tego taniej skalkulować – Austria o rzut beretem, ile kosztuje zawiezienie lawetą przez kumatego mechanika, wiedzącego jak to znitować, tej ramy do Austrii? Czy nie taniej jak tydzień pracy tej nitownicy?

 4. Fajnie by było gdyby Rafał dostawał posiłki regeneracyjne bo to nadwozie o mało go nie przygniotło a ta plastikowa gałka to by było jagby pękła siwy dym normalnie.

 5. Witam , pytanko do specjalistów , czy w Willys MB , gwint w szpilkach które mocują koło, powinien być lewy , z lewej strony pojazdu (od kierowcy ) czy z prawej ??? Pytam się, ponieważ u siebie mam po przeciwnej stonie niż na filmie . Pozdrawiam

 6. Adam, ja " uwielbiam" ja zaczynają mnie wyprzedzać, i albo robi kierowca zdjęcia, albo kreci film. Kilka lat temu między Żukowem a Egiertowem gość dachował aż, to moi synowie pierwszy raz w życiu widzieli wypadek na żywo. Pozdrawiam Kłosek.

 7. Super że Terenwizja przyjechała do CARRINGTON SERWIS. Mam nadzieję że u nich na kanale będzie dłuższy odcinek o Jeepie Willysie i Fordzie GPW jak również o całej firmie CARRINGTON SERWIS 😊👍
  P.S. Widziałem u Patryka Mikiciuka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!