Loading…

Serwis Samochodów Porsche Warszawa

Nasz Warsztat to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.
Kontakt

Złomnik: roast Waszych samochodów/Oldtimer Warsaw 2019Obiecany roast Waszych samochodów. W przerwach relacja z Oldtimer Warsaw 2019.

http://sklep.zlomnik.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Porsche Nasz mobilny mechanik to profesjonalny serwis samochodów marki Porsche w Warszawie. Zobacz naszą ofertę i pozostaw swoje auto w rękach naszych mechaników.

Mobilny Mechanik napraw swój samochód marki Porsche w warsztacie z miasta Warszawa ⇨ Bezpłatnie umów wizytę u polecanego mechanika przez internet

27 thoughts on “Złomnik: roast Waszych samochodów/Oldtimer Warsaw 2019

 1. …dobra, to żeby nie nabijać tych subskrybcji to ja odlajkuje:)
  -cholera, teraz tak patrze i tak w sumie oprócz kliknięcia kilku lajków to nie zdążyłem nawet zasubskrybować… to lepiej nie będę, żebyś pozostał w undergroundowym youtube:p

 2. Jak zwabić Złomnika? Otóż istnieje kilka sposobów, najbardziej niezawodny to: postaw keivana obok śmietnika. Złomnik najpewniej i tak wejdzie do śmietnika pobuszować, żeby jednak mieć stuprocentową pewność, umieść kawałek jakiegoś badziewia (urwana rączka od akordeonu, blaszany kubek, stara koszula – nie może być bardzo porwana, tylko na tyle, żeby żona mogła pocerować) na widocznym miejscu.
  Więc kiedy złomnik obejrzy już keivana i zrobi mu 2-3 zdjęcia, zakrzyknie "kurka wodna, to chyba akordeon!" I pobiegnie do śmietnika.
  Wtedy ty, drogi czytelniku niniejszego poradnika, wyskakujesz zza śmietnika i zamykasz Złomnika.
  Gratulacje, schwytałeś go! Teraz możesz go przetrzymywać dopóki nie powie: "Dzięki Boże za wszystkie Ople".
  Na koniec pozwól mu zabrać kawałek paska z akordeonu!

 3. Zlomnik człowiek który ma wiedzę o samochodach od "Majstra" chyba, sam posiada auto za minus 50zl i postawę medialną Bolka i Lolka i z Reksiem i Uszatkiem razemwzietych Ogólnie przepraszam za roustowanie cie, ale nie mogłem się powstrzymać jak zaczoles obrażać astrę 2

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!